palmiye-spsyal-tesisleri-2021-spot
AnyConv.com__palmiyeye2
AnyConv.com__palmiyeye4
palmiyeye3

Deniz mutfağı tutkunlarının müdavimi olduğu Palmiye Balık Restaurant, zengin menü ve lezzetli balık çeşitleriyle yeni sezon açılışını yaptı. Deniz manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayan Palmiye Balık Restaurant, her bütçeye uygun menüsüyle vatandaşların beğenisini kazanıyor.

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesislerine özgün üstün hizmet anlayışı ve seçkin menüsü ile misafirlerini ağırlayan Palmiye Balık Restaurant, denize sıfır konumu ile deniz ve balık tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor. Bahçesinde bulunan çocuk oyun alanı ile ailelerin ve çocukların severek geldiği yerlerden olan Palmiye Balık Restaurant, çocuklu ailelere konforlu bir ortam sağlıyor.

Hizmeti, lezzeti, ekonomik fiyatları ve manzarası ile lezzet tutkunlarının uğrak noktalarından biri olan Palmiye Balık Restaurant, kalabalık ailelerin bir araya geldiği önemli lezzet duranlarından.

Zengin menüye sahip Tuzla Belediyesi tarafından işletilen Palmiye Balık Restaurant, 2013 yılında hizmete başladı.Modern ve sıcak dekorasyonu ile Salı günleri dışında misafirlerine hizmet veren Palmiye Balık Restaurant, usta şef ve aşçıların ellerinden çıkan lezzetli soğuk mezelerinin yanı sıra özellikle balık çorbası, balık ızgara, salata ve tatlı çeşitleri ile misafirlerine keyifli saatler yaşatıyor.

Balık severlerin tutkunu olduğu Palmiye Balık Restaurant, uygun fiyatları ile balığın tüm çeşitlerinden yemek isteyenlere hitap ederken, özgün konukseverliğiyle de misafirlerinin gönlünde taht kuruyor.

Palmiye Balık Restaurant, korona virüs salgını sürecinde, Tuzla Belediyesi tarafından düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Girişte ateş ölçümlerinin yapılması, ortak kullanım alanlarındaki özel dezenfektan üniteleri ve sosyal mesafe kuralları gibi tüm tedbirlerin alındığı Palmiye Balık Restaurant’ta çalışan personelin sağlık durumları ise periyodik olarak takip ediliyor.

Yemek ve servis masalarında yer alan örtüler ve tüm ürünler Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı onaylı ozonlu dezenfeksiyon yöntemi ile dezenfekte ediliyor. Palmiye Balık Restaurant, 1,5 metre sosyal mesafe kuralını koruyabilmek adına masalarını yeniden konumlandırmıştır.

Palmiye Balık Restaurant
Adres : Postane Mh. Rauf Orbay Cd. Öğüt Sk. Tuzla /İSTANBUL
Telefon : 0(216) 395 4450