hamidiye-sosyal-tesis

Kağıthane’yi tepeden izleyebileceğiniz ve lezzetlerini paylaşabileceğiniz bir mekan

İç-dış mekân ve teras bölümünden oluşan tesisin, iç mekânında 80 kişi oturabilirken, dış mekânda 76 kişiye hizmet verilebiliyor. Teras bölümünde ise 40 kişi ağırlanabiliyor. Hamidiye Sosyal Tesisleri’nde 100 kişilik grup aynı anda hizmet alabiliyor.

Hamidiye Sosyal Tesisi Kaliteli hizmeti, uygun fiyatı ve güler yüzlü servisiyle misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Tecrübeli kadrosu ve yönetim anlayışıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanan sosyal tesis, toplu organizasyonların da yapılabileceği nezih mekânların başında geliyor.

Hijyen ve kaliteli çalışma anlayışıyla hizmet veren Kağıthane Belediyesi Sosyal Tesisleri sohbetinize eşlik eden sıcacık kahvesi, zengin ve leziz yemek çeşitleri ve İstanbul’un eşsiz noktalarında seyrine doyulmaz bir manzara eşliğinde hizmet veriyor.

Haftanın her günü ailece vakit geçirmek, dinlenip huzur bulmak isteyenlerin tercih ettiği sosyal tesisler birinci sınıf servis ve hizmet kalitesiyle Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini bütçeye uygun fiyatlarla sunuyor. Lezzet, hijyen ve kaliteden ödün vermeden çalışan “En iyi – En kaliteli – En ekonomik” hizmet anlayışıyla kapılarını açan sosyal tesis uzman kadro ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesiyle çalışıyor.

TSE tarafından onaylanan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistem belgeleri ile hizmet kalitesini ispatlayan tesis özel gün ve organizasyonlar, düğün ve yemekli toplantılar için de hizmet veriyor.

ADRES : Hamidiye Mah Söyler Cad. Fethi Okyar Parkı No:21 Kağıthane, İstanbul
Telefon : 0212 295 33 77