bgaleri1
bgaleri4
bgaleri5
bgaleri6
bgaleri7
bgaleri8
bgaleri9
bgaleri10

Su Köşkü

Küçük Çamlıca korusu içerisinde yer alan köşkümüz 2007 yılında yapılan tadilat sonrasında 2008 yılında kafeterya hizmeti verilecek şekilde hizmete açılmıştır. Yine aynı yıl küçük çamlıca köşklerinin tadilata girmesiyle Restoran t menüsü seçeneklerini de mutfağına ilave eden köşkümüz iç mekanda 80, dış mekanda ise 250 kişiye hizmet verebilmektedir.

Osmanlı mimarisinin yansımalarından biri olarak günümüz tarzıyla harmanlanıp yapılan köşkümüzde ilk bahar aylarıyla beraber yeşeren doğa ve kuş sesleri içerisinde kahvaltı ve yemek keyfi bir başka güzeldir.

Ön tarafında bulunan doğayla bütünleşmiş süs havuzu doğal bir göletten farksız görüntüsüyle, sakinlik ve dinginlik arayanların uğrak yeri haline gelen su köşkünün değerleri misafirlerine hoşgeldiniz edasıyla parıldar. Yemyeşil bir doğa içerisinde kendine has tarzıyla Su Köşkü siz değerli Beltur misafirlerine dinginlik ve huzur içerisinde dört mevsim yeme-içme keyfi sunuyor…

İletişim Bilgileri

Adres : Küçük Çamlıca Korusu Kısıklı – Küçük Çamlıca / İSTANBUL
Tel : +90554 587 57 06

Ulaşım

Özel Aracınızla
1. Avrupa yada Anadolu yakasından Küçük Çamlıca korusuna ve koru içersindeki Çamlıca köşklerine ulaşmak için Boğaziçi Köprüsü ‘nden önceki son çıkış olan Üsküdar-Altunizade çıkışından sonra rehber tabelalarımızı izlemeniz yeterli olacaktır. Büyük Çamlıca Korusu ile Küçük Çamlıca Korularını karıştırmamak için Küçük Çamlıca Korusu ‘nda ki Çamlıca Köşkleri ‘ne ulaşmak istediğinizi hatırlayınız.
2. Çevreyolunu kullanmadan Küçük Çamlıca Korusu ‘na ulaşmak için Üsküdar istikametinden Kısıklı Yolu ‘nu ve Çamlıca Köşkleri tabelalarını ya da Kadıköy istikametinden Libadiye Caddesini ve Küçük Çamlıca tabelalarını izleyiniz.

Toplu Taşıma Araçlarıyla
Üsküdar yada Kadıköy hatlarından bineceğiniz Çamlıca istikametinden geçen herhangi bir İ.E.T.T. aracı sizi bize ulaştıracaktır.
NOT: Koru içersinde özel aracınızı park ettikten yada toplu taşıma araçlarıyla bize ulaştıktan sonra , koru girişinden Sofa, Topkapı, Su Köşkü veya Cihannüma Köşklerinden gitmek istediğiniz köşke beş dakikalık yürüyüşle ulaşabilirsiniz.