spinoz-sosyal-tesis_4pP2

Çekmeköy halkının refah ve huzur seviyesini yükseltmeye yönelik pek çok başarılı projeye imza atan Çekmeköy belediyesi, üstlendiği Sosyal belediyecilik ve Modern ve Model Çekmeköy anlayışı gereği, 2017 yılında Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisleri İspinoz Cafe & Restaurant’ı halkın kullanımına açmıştır.

Sosyal tesis anlayışının da üzerinde, kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışını ilke edinen tesisimiz, sizlerin ailece huzur ve keyif dolu güzel bir gün geçirebilmesi için çalışmaktadır.

Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetleri, olağanüstü güzellikteki Çekmeköy manzarası ve orman görüntüsü eşliğinde sunulmaktadır.

Teras Katı, Süs havuzu, Çocuk oyun grupları ve bay-bayan mescit alanlarının da bulunduğu tesisimiz her gün 08:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisleri İspinoz Cafe & Restaurant, Ramazan Ayı İftar ve Sahur Programları, Davet ve Kutlama yemekleri ile özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz bir tesistir.

İstanbul’un en prestijli ilçelerinden biri olan Çekmeköy de günün her saatinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte ayrı bir keyif yaşayabileceğiniz Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisleri İspinoz Cafe & Restaurant halka açıldığı güden bu yana kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının değişmeyen adresi olmuştur.

Birinci Sınıf servis ve hizmet anlayışı ile Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sunmayı ilke edinen tesisimiz hijyen ve kaliteden ödün vermemeyi de prensip edinmiş olup sahip olduğu eşsiz güzellikteki manzarası ile olduğu kadar güvenli ve huzurlu yapısıyla da Çekmeköy halkının tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

En iyiyi ve en kaliteliyi en ekonomik şekilde sunma prensibiyle tüm Çekmeköy’lülere ve İstanbul’lulara kapılarını açan Çekmeköy Belediyesi Sosyal Tesisleri İspinoz Cafe & Restaurant, uzman kadro ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesiyle gün geçtikçe daha da büyümeye devam etmektedir. Ve her geçen gün daha da çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

ADRES : Merkez Mh. Piri Reis Cd. No:3/1 A Çekmeköy
(Çekmeköy Belediyesi Yanında Bulunan Kent Park İçerisinde).

TELEFON : 0216 641 60 00 – 0505 055 79 50