tesis-galeri_200

Yeniden yapılanan Merinos Parkı içerisindeki yapay göletin yanında yer alan Gölpark; yemyeşil bir park ve göl manzarası ile gönüllere taht kurmaktadır. Aileniz ve dostlarınızla birlikte güzel vakitler geçirebilir, farklı lezzetler tadabilirsiniz. Unutulmaz mutlu anları size yaşatmak için tüm ekibimiz aynı heyecanla siz ve misafirlerinize hizmet vermek için beklemektedir.

Aileniz ve dostlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirebileceğiniz Gölpark Sosyal Tesisi, şehir merkezinde bulunan konumu ile ulaşım olarak da sizlere kolaylık sağlıyor.

Yeşilliklerin arasında, mavinin kıyısında bir cennet
Bursa’nın en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Merinos’ta huzur veren yeşilliği ve temiz havası ile Merinos Parkı içerisinde yapay göletin yanında yer alan Gölpark; yeşil ile maviyi harmanlayan manzarası ile gönüllerde taht kuruyor. Muhteşem doğası ile güzel vakitler geçirirken farklı lezzetleri tadabileceğiniz bu sosyal tesis, sıcak ve güleryüzlü ekibiyle sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor.

Gölpark Sosyal Tesisi ayrıca unutulmaz mutlu anlarınızı misafirlerinizle paylaşabileceğiniz her türlü toplantı, nişan, sünnet, düğün gibi organizasyonlarıyla da hizmet verebiliyor. 300 kişi kapasiteli iç mekan ve 300 kişi kapasiteli dış alandan oluşan tesis, iç ve dış alanlarının toplamı 600 kişilik kapasitesi ile davetlerinizi şölene dönüştürüyor. Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Gölpark, mutlu gününüzü tadlandırıyor.

Her türlü organizasyonunuza ev sahipliği yapacak Gölpark Sosyal Tesislerinde size düşen ise arkanıza yaslanıp sadece güzel anılar biriktirmek. Mutluluğunuzun her anını dolu dolu yaşayabilmeniz için Gölpark ekibi tüm detaylarla ilgilenmeye hazır. Üstün kalite anlayışı sunan bu yer ile çalışmanın ayrıcalığını Gölpark Sosyal Tesislerinde tam anlamıyla hissedeceksiniz.

Bursa Merinos Parkı’nın yeşilliği ile insana huzur veren mavinin buluştuğu adreslerden biri olan Gölpark Sosyal Tesisleri, unutulmaz anlarınızı keyifle yaşatmak ve paylaşmak için sizleri bekliyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Bursalılara kazandırdığı bu muhteşem tesis, ister arkadaşlarınızla birlikte lezzetli yemekleri tatmak, isterseniz güzel davetlerinizi gerçekleştirmek için asla pişman olmayacağınız doğru bir adres.

Yıllarca konusulacak davetleriniz için…

Gölpark Hizmetleri: Organizasyon hizmeti vermektedir.

Kapasite: 300 kişilik iç 300 kişilik dış mekan ile hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri: 08.00-23.00
Eposta: golpark@burfas.com.tr
Telefon: 444 9 444 / 2067 – 0224 800 2067 / 0533 565 55 10
Faks: 0224 800 2077
Adres: SANTRAL GARAJ MH. MERİNOS PARKI İÇİ OSMANGAZİ / BURSA