Ankara Üniversitesi Elmadağ Örsem Otel

elmadag-orsem-1
AnyConv.com__f97f3da1-dd9d-47b4-88e5-210c41ff5805

Ankara Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Kampları Ofisi tarafından düzenlenen Elmadağ Rekreasyon Kampımız Başlıyor…
. Ön kayıtın yapıldığı gün dahil olmak üzere 3 gün içerisinde banka dekontu ile birlikte Öğrenci Kampları Ofisi’ne veya Cebeci, Piri Reis, Dışkapı Spor Salonu Sorumluluklarına Saat 16:00‘a kadar bizzat gelerek kaydını onaylatması gerekmektedir.
Aksi takdirde üçüncü iş günü mesai bitiminde kesinleştirilmeyen ön kayıtlar silinecektir. Ön kaydı silinen öğrenciler tekrardan sistemden ön kayıt yaptıramayacak olup bizzat Öğrenci Kampları Ofisi’ne başvurarak ön kayıtlarını aktif hale getirebileceklerdir…
NOT :ÖNEMLİ BİLGİ

Yabancı, Diğer Üniversite öğrencileri internet üzerinden Ön kayıt yapabilirler.
Ön kaydı onaylanan öğrenciler (Öğrenci Belgesi ve Dekont) ile Bizzat Öğrencinin Kendisinin Öğrenci Kampları Ofisi’ne ve Cebeci, Piri Reis, Dışkapı Spor Salonu gelmeleri yeterli olacaktır.
Bankamatiklerden yapılan kamp ücret ödemeleri geçersizdir.
Kamp ücretlerini Vakıfbank’ın herhangi bir şubesinden gişe işlemi yaparak ödedikten sonra dekontu Öğrenci Kampları Ofisine getirmeleri yeterli olacaktır.
Katılım sayısı 15 kişiyi geçmeyen durumlarda dönemler iptal edilecektir.
Diğer Üniversite Öğrencileri Kayıt Yapmak İçin Öğrenci Belgesi ve Dekontla Gölbaşı Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığına Gelmek Zorundalar.

TESİS HAKKINDA BİLGİLER

Pazartesi Günleri tesisimiz temizlikten dolayı hizmete kapalıdır.
Çarşamba ve Cuma günleri Teknik Gezi ve Seminer için tesisimiz hizmet vermektedir.
Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri tesisimiz günübirlik kullanıma açıktır.

E-posta Adresi: orsem@ankara.edu.tr
Telefon: +90 312 214 13 50 / 6354-6457
Adres: Yakupabdal, Elmadağ Kayak Merkezi, 06705 Çankaya/Ankara