Ankara Üniversitesi Dışkapı Spor Salonu

DiskapiSporSalonu
calisma
DiskapiSporSalonu1
DiskapiSporSalonu3
DiskapiSporSalonu5
DiskapiSporSalonu6
kosuBandi
masaTenisi

GENEL BİLGİLER
Yeni adıyla Dışkapı Spor Salonu olarak anılan salonumuz, 1500 m2’lik alana kurulmuştur. Salonumuz parke salon olup, içinde 4 adet idari büro, 6 adet tribün altında depo, 1 adet egzersiz salonu, 1 adet sauna, 1 adet tatami ile kaplanmış stüdyo ve 6 adet soyunma odası bulunmaktadır. Salonumuz öncelikli olarak Ankara Üniversitesi öğrencilerinin kullanımına açılmış olup, tesisimizden ayrıca idari ve akademik personelimiz de yararlanabilmektedir. Salonumuzda Basketbol, Voleybol, Futsal, Hentbol gibi takım branşları yapılmakta olup, ayrıca bireysel sporlardan masa tenisi oynanacak ekipmana da sahiptir. Tesisimizde bulunan stüdyomuzda kick boks, step aerobik veya yoga yapabilecek ekipman da bulunmaktadır.
diskapisporsalonu1diskapisporsalonu3diskapisporsalonu5diskapisporsalonu6
TESİS KULLANIM KOŞULLARI
Tesisimiz haftanın 7 günü açık olup, sabah 08:30-21.30 saatleri arasında üyelerimize hizmet vermektedir. Üyelerimiz tesisimize aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık üyelik yaptırabilmektedirler.
TESİS EKİPMANLARI
Salonumuzda mevcut egzersiz makinalarımız şunlardır;

3 adet masa tenisi masası
2 adet ev tipi koşu bandı
1 adet ev tipi dikey bisiklet
1 adet ev tipi eliptik bisiklet
Üst göğüs makinesi, bench pres makinesi, 20 kiloya kadar dumbell, 1 adet kısa bar, 1 adet Z bar ve flanş ağırlıklar bulunmaktadır.
calisma kosubandi masatenisi
ULAŞIM VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Ziraat Fakültesi Kampüsü İrfan Baştuğ cad. Ziraat Fakültesi Spor Salonu. Altındağ/Ankara
Tel: 0(312) 596 17 83