Beylikdüzü Belediyesi Kırlangıç Düğün Davet Balo Salonu Yakuplu

Ali BOLAT1 Haziran 20228min1930
1-7

Düğün Davet Balo Salonu
Çok şık bir mekanda şahane bir kır düğünü düzenlemeyi düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu’da bugüne kadar çok sayıda davete ev sahipliği yapmayı başardık. Dilerseniz sizin de en mutlu günleriniz için kapılarımızı memnuniyetle açabiliriz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanda sizi ağırlayabiliyoruz. Yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyoruz. Olumsuz hava koşullarından etkilenmiyor, gelişmiş iklimlendirme sistemleri kullanıyoruz. İç alanımızda 300 ila 400 kişiyi ağırlayabilirken, kır bahçemizde 400 ila 500 kişilik davetler düzenleyebiliyorsunuz.

Düğünlerinizin yanı sıra kına geceleri, nişan, sünnet, mezuniyet baloları, doğum günü partileri, kurumsal etkinlikler gibi daha pek çok organizasyon için bizden hizmet alabilirsiniz. Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda da size bilgi vererek, çalışmalarımız hakkında tüm detaylara hakim olmanızı sağlıyoruz.

Mekan süslemesinden yemeklerin sunumuna kadar pek çok ayrıntıyla yakından ilgileniyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyor, size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Yuvarlak masa ve sandalyelerimizi konuk sayınıza uygun olacak şekilde bahçemize yerleştiriyoruz. Genellikle beyaz rengi dekorasyonumuzda tercih ediyoruz. Yine de özel bir konsept isteğiniz olursa size yardımcı oluruz. Yemekli davetleriniz için en leziz tatları hazırlıyor, şık sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Düğünden önce menü içeriğiniz hakkında konuşuyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla oldukça merkezi bir alandayız. Yerimize ister toplu taşıma isterseniz de şahsi araçlarınızla rahatlıkla gelebilirsiniz.

Yakuplu düğün mekanları arasında yer alan kır bahçemizin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve detaylı bilgi edinmek. Bizimle irtibata geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu Kapasite
Yemekli Kapasite 400-500 kişi

Açık Hava Kapasitesi 400-500

Kokteyl Kapasitesi 400-500

Kapalı Alan Kapasitesi 400-500

Otopark Araç Kapasitesi 50-75

Mekan Özellikleri

Bahçe, Çim alan, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde
Manzara

Kır manzaralı, Bahçe manzaralı,Yemek Servisi,Aynı Anda Birden Fazla Kutlama,Engelli Girişi,
After Party AlanıMenü Tadımı,Işık, Ses ve Sahne Hizmeti,Menüde Değişiklik

Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu yemekli düğün için maksimum 400-500 kişi, kokteyl için ise maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir. Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu açık alan kapasitesi maksimum 400-500 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 400-500 kişidir. Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu maksimum 50-75 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.

Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Kırlangıç Yaşam Alanları Yakuplu düğün dışında doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, kına ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

İletişim

Telefon 0212 963 2179
Adres Marmara Mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. Güzide Sk. No:1/A Yakuplu-Beylikdüzü/İstanbul