İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri

slide7

İstanbul Üniversitesi Sosyal Tesislerin’nin gözbebeği olan Baltalimanı Tesisleri İÜ’nün yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerini layıkıyla ağırlayan, İÜ’nün marka değerini dışa yansıtan kurumların başında geliyor. Sosyal Tesislerin omurgasını oluşturan Baltalimanı Tesisleri, verdiği 5 yıldızlı hizmet anlayışıyla üniversitenin gururu olmayı sürdürüyor. Tesislerin çağdaş ve modern bir düzeye ulaşması için her geçen gün daha fazla emek sarf ediyoruz.

Değerli Misafirlerimiz;

Tesisimiz öncelikli olarak, İstanbul Üniversitesi mensupları ve diğer üniversite çalışanlarıyla birlikte, tüm kamu kurumu çalışanlarına hizmet vermektedir. İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasını tarihe ışık tutan Baltalimanı Sahil Sarayı’nın özgün ve ihtişamlı mimarisini birleştiren tesisimiz, kaliteli servis anlayışı ile zengin ve leziz mutfağımızı birleştirerek öğle – akşam alakart yemekleri, kahvaltı ve branch hizmetleri ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz.

Kapalı alan (deniz kenarı) 280 kişi kapasitesi, açık alan (bahçe – yazın) 200 kişi kapasitesi, isteğe bağlı 60 kişi kapasiteli Baltalimanı Sahil Sarayı, 150 kişilik Müze alanı kapasitesi ve 40 kişi kapasiteli Lobi alanı ile yemek davetleriniz, kokteyl hizmetleri, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet törenleri, doğum günü partileri, grup tanıtım yemekleriyle siz değerli konuklarımıza hizmet vermekteyiz.

Tesisimizde Salı ve Perşembe akşamları her damak tadına uygun zengin açık büfe hizmeti verilmektedir.

Kadim İstanbul’un benzersiz ve doyumsuz boğaz manzarası eşliğinde Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerinden oluşan menümüz ile sizleri keyifli anlar yaşamaya davet ediyoruz.

Tesisimiz Pazartesi günü hariç haftanın altı günü hizmet vermektedir.

Kadim İstanbul’un benzersiz ve doyumsuz boğaz manzarası eşliğinde Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerinden oluşan menümüz ile sizleri keyifli anlar yaşamaya davet ediyoruz.

Tesisimiz misafirhanesinde modern çift kişilik odalarımız mevcuttur. Konfor ve rahat içinde, İstanbul Boğazı’nda uyanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Hayatınızdaki en özel en kıymetli anlardan biri olan nikah merasiminizi, sizlerin istediği gibi, dizayn ediyor, misafirlerinize ve size İstanbul Boğazı’nda, büyülü ve unutamayacağınız bir gece yaşatıyoruz.

Toplatılarınız, koktey davetleriniz, eğitim organizasyonlarınız için her türlü teknik ekipman dahil olmak üzere, kaliteli hizmet ve servis ile İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri olarak sizlere hizmet veriyoruz.

İstanbul Boğazı’nda Toplantı Keyfi…
Toplatılarınız, eğitim organizasyonlarınız, seminerler, iş yemekleri vb. etkinlikleriniz için 150 kişilik Müze Salonu, 60 kişilik Baltalimanı Sahil Sarayı ve 40 kişilik lobi salonu olmak üzere, üç farklı salonumuz bulunmaktadır. Salonlarımız toplantılarınız için gerekli olan tüm teknik donanıma sahiptir.

İletişim :

Adres : Baltalimanı Mahallesi Baltalimanı Hisar Caddesi No: 58, 34470 Sarıyer / İstanbul
Telefon : (+90) 212 277 99 16 – 17 – 29
Fax : (+90) 212 277 94 33
E-Mail : baltalimanitesisleri@gmail.com
Web : baltalimani.istanbul.edu.tr