MEB Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli

DSC_5157
DSC_5138
IMG_1941
IMG_1945
IMG_1960
IMG_1961

İş Dünyasının Merkezinde Yer Alan Adana Uygulama Oteli, Şehir İçi Kalabalığından Uzak Nezih Bir Ortamdadır. Adana Şehir Hastanesi, Çukurova Üniversitesi, Organize Sanayi Bölgesi ve Havalimanına Kolay Ulaşım Sağlayacak Konumdadır. Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, Adana’da Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde turizm eğitimi gören öğrencilerin uzman personeller eşliğinde pratik eğitimlerini almasını amaçlayan bir devlet kurumudur. Bu amaç doğrultusunda misafirlerin kaliteli bir hizmet almasını da kurum olarak ilke edinmiştir. Adana Uygulama Oteli olan Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Uygulama Oteli, toplamda 33.000 m² alan üzerine kurulmuş olup geniş otopark alanına sahiptir. Misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış 38 Standart Oda, 2 Suit Oda, 3 Single Oda ve 1 Engelli Odamız ile toplamda 45 oda ve 100 yatak kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Otelimizde ücretsiz Wİ-Fİ mevcut olup klima, televizyon, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinesi, havlu ve bornoz standart olarak her odada bulunmaktadır. İş dünyasının tam olarak merkezinde yer alan otelimiz ayrıca şehrin kalabalığından uzak ve nezih bir bölgede bulunmaktadır. Otoban kavşağına yakın mesafede olup Organize Sanayi Bölgesi ve Adana Şakirpaşa Havalimanına kolay ulaşım sağlanacak bir noktadadır. Ayrıca Çukurova Üniversitesi, İl Merkezi, Seyhan Baraj Gölü ve Optimum Alışveriş Merkezi gibi noktalara da yakın mesafede bulunmaktadır. ..

Modern ve zarif çizgilere sahip odalarımız ve suitler, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlere konforlu bir konaklama sunmaktadır.
Otelde fiziksel engelli misafirlere özel odaların yanı sıra sigara içilmeyen odalar hizmet vermektedir.
Konaklayan misafirler için odalarda ve genel alanlarda hızlı ve güvenli internet hizmeti ücretsiz sunulur.

Misafir ihtiyaçlarına göre tasarlanmış odalarımızda konforlu bir konaklama fırsatı sunuyoruz. Oda Özellikleri Otel Genelinde Ücretsiz Wi-Fi Klima Televizyon Telefon Minibar Kasa Saç Kurutma Makinesi Özel Banyo Bornoz Kişiye Özel Buklet Malzemeleri 24 Saat Sıcak Su Ses Yalıtım Özelliği Anti Alerjik Ürünler Çocuk (0-6) Yaş Ücretsiz / Çocuk (0-12) Yaş %50

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğün, nikah, kına gibi organizasyonlarınızı Adana Uygulama Otelinde yapabilirsiniz.

• Kameraman
• Fotoğrafçı Ekibi
• Masa Süsleme
• Nikah Masası Düzenleme
• Masa Sandalye Giydirme
• Slayt Hazırlama
• Nikah İşlemlerinize Yardım

Fiyatlar ve daha detaylı bilgi için : (0322) 344 34 44

İLETIŞIM BILGILERIMIZ
Balcalı Mahallesi, Balcalı Kavşağı, Dr. Mithat Özsan Blv. 64/5, 01250
Sarıçam/Adana

Rezervasyon: (0322) 344 34 44